Perabet Astropay Bonusu

Perabet sitesi üyelerine farklı başlıklar altında Perabet bonusları dağıtmakta olup, verilen bu bonusların içerisinde yatırım işlemlerimi kapsayan, Perabet astropay bonusu da yer almaktadır.

Astropay yatırım bonusu, ifadeden de anlaşılacağı üzere astropay elektronik kartın kullanılması karşılığında ve bu kart ile hesaplara para aktarılması karşılığında verilen bir bonus çeşididir. İlk yatırım işleminin yani Perabet üyelik işleminin ardından yapılan ilk para yatırma işleminin, astropay ile yapılması halinde, Perabet astropay bonusu alınamamaktadır. Bundan sonraki yatırımlar astropay ile yapıldığı takdirde, verilen bir bonus çeşididir.

Günlük alınacak maksimum bonus miktarı, 150 Türk lirası olarak belirlenmiştir. Bonusun talep işlemleri ise, elektronik posta üzerinden yapılmaktadır. Yatırım işlemi yapılır ve elektronik posta ile bonus talep edilir ise, site yönetimi bonusu kullanıcıların hesabına anında aktarmaktadır.

Perabet astropay bonusu çekim işlemine tabi tutulmadan önce, çevrim işlemine tabi tutulmak zorundadır. 2.00 oranında 10 kez spor bahislerinde çevrilmesi gerekmektedir. Bonus elde edildikten sonra, geçen 24 saat içerisinde Perabet üyeleri çekim talebinde bulunamamaktadır. Perabet %20 astropay bonusu hakkında genel kural ve şartlar geçerli olup, bu kural ve şartların dışında hareket edilmesi halinde, site yönetimi bonus iptal etme hakkına sahip bulunmaktadır. Kötü kullanımlar tespit edildiği takdirde ise, hesaplar durdurulmakta, elde edilen haksız kazançlara da, el konulmaktadır.